Programista C#/JAVA

SOFT-PROJEKT Systemy Informatyczne
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 1994 Rok założenia firmy

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Opis stanowiska:
- projektowanie, implementacja i testowanie aplikacji w języku C#,
- tworzenie rozwiązań spełniających wymagania techniczne i biznesowe,
- dbanie o wysoką wydajność i elastyczność systemu,
- modelowanie nowych, ciekawych i innowacyjnych funkcjonalności. Oferujemy:
- pracę w prężnym i ambitnym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dostęp do najnowszych technologii,
- możliwość uczestniczenia w perspektywicznym i stabilnym projekcie,
- dofinansowanie szkoleń i kursów zawodowych.

Wymagania

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy minimum 2 letniego doświadczenia w programowaniu w języku C# / JAVA, odpowiedzialnego i pełnego zaangażowania podejścia do pracy, a także umiejętności:
- programowania obiektowego w języku C# / JAVA,
- analizy i modyfikacji istniejącego kodu programu,
- tworzenia rozwiązań, algorytmów, architektury programu,
- budowy i analizy struktur baz danych,
- wyszukiwania informacji i radzenia sobie z nietypowymi zagadnieniami,
- szybkiego uczenia się i chęci rozwoju
oraz znajomości:
- języka SQL, szczególnie z wykorzystaniem baz danych MySQL,
- architektury klient-serwer. Dodatkowe atuty:
- znajomość PHP, HTML5, CSS3, JavaScript/jQuery,
- doświadczenie w pracy nad złożonymi projektami informatycznymi,
- wiedza z zakresu budowy i konfiguracji sieci komputerowych,
- znajomość języka angielskiego,
- posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Metodologia pracy

O SOFT-PROJEKT Systemy Informatyczne

Firma Soft-Projekt istnieje od 1994 roku. Od początku działalności
zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania dla dużych, średnich
i małych przedsiębiorstw oraz integracją systemów informatycznych.