Programista JAVA

Cherry Lab
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Opis oferty

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Cherry Lab - firma o międzynarodowym zasięgu, w której pracują ludzie z pasją i w której nie rządzą managerowie, ale kreatywność poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
- analiza, projektowanie i programowanie nowoczesnych aplikacji,
- kreowanie kierunków rozwoju technologii IT w firmie,
- merytoryczny nadzór nad prowadzonymi projektami,
- dokumentowanie wytworzonego kodu,
- testowanie (testy jednostkowe, testy funkcjonalne programisty)
- dbałość o najwyższą jakość kodu
- analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną

Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java/JEE
- Znajomość SQL, relacyjnych baz danych (Postgresql) oraz technologii ORM (JPA)
- Znajomość technologii Jax-B, Jax-Rs
- Znajomość narzędzi programistycznych takich jak : Maven, Ant, Git, Jenkins, Sonar
- Znajomość typowych wzorców projektowych

Oferujemy:
- wyjątkowo atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz świetny system premiowy,
- indywidualnie tworzoną ścieżkę kariery,
- elastyczny czas pracy
- pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
- możliwość realizacji własnych pomysłów,
- udział w innowacyjnych projektach.

Aplikuj na [email protected]  i dołącz do nas już dziś.