Programista PHP (Zend Framework)

NBCR Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Framework

Nasz Klient oferuje: • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
• Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie
• Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb
• Swobodny dostęp do strefy rozrywki w chillout room z piłkarzy kami, x-boxem i grami planszowymi
• Szeroka gama szkoleń, konferencji w całości finansowane przez firmę
• Szeroki pakiet świadczeń poza płacowych:
       karta Multisport
       prywatna opieka medyczna
       możliwość nauki języka angielskiego z native speakerem na terenie firmy
       śniadania firmowe i napoje bez ograniczeń

Wymagania

Zakres obowiązków: Wdrażanie i analiza aplikacji, projektowanie nowych rozwiązań oraz ich implementacja w postaci kodu PHP. Udział w wielu interesujących projektach oraz odpowiedzialność za rozwój produktu
przy współpracy z doświadczonymi programistami.

Wymagania:

• Ok. 1,5 roczne doświadczenie programistyczne w języku PHP (backend)
• Dobra znajomość JavaScript w tym (w tym AJAX)
• Praktyczna znajomość Frameworka Zend
• Znajomość:
      programowania obiektowego
      protokołu HTTP
      testowania jednostkowego
      optymalizacji aplikacji; aplikacje rozproszone
      praktyczna znajomość bazy danych MySQL
• Doświadczenie w pracy z systemami i związane z tym zagadnienia dotyczące skalowalności
i optymalizacji serwisów, (praca w API)
• Ukierunkowanie na rozwój i poszerzenie swoich umiejętności programistycznych
• Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość języka angielskiego

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U.
z 2002r.Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych
jak również prowadzonych w przyszłości. Za tą zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o.