Oferta pracy dla Konsultanta .NET

IT Kontrakt

Obecnie poszukujemy Konsultanta .NET do współpracy przy projektach w branży energetycznej. Osoba na tym stanowisku będzie pełniła rolę zarówno Analityka, jak i Programisty w różnorodnych projektach.
Jej zadaniem będzie zbieranie wymagań i ustalanie planu działań z biznesem oraz proponowanie najlepszych rozwiązań na bazie dotychczasowego doświadczenia.
Za polecenie osoby, która rozpocznie pracę na tym kontrakcie ofertujemy 3000 zł!!!
Opis stanowiska:
Stanowisko: Konsultant .NET
Miejsce pracy: Warszawa
Branża: Energetyka

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę przy różnorodnych, ciekawych projektach, również tworzonych od nowa
• Kartę Multisport
• Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny
• Możliwość rozwoju
• Elastyczność w zakresie formy współpracy
• Pracę w doświadczonym zespole, w najnowszych technologiach

Osoby, które chciałyby polecić kandydata, proszone są o kontakt z rekruterem Adamem Nowickim: [email protected]

Wymagania

Wymagania
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
• Doskonała znajomość ASP.NET 4.5
• Bardzo dobra znajomość HTML, XHTML, CSS i JavaScript
• Język angielski na poziomie komunikatywnym
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Doświadczenie w kontakcie z klientem biznesowym Zakres obowiązków:
• Zbieranie wymagań i ustalanie planu działań z biznesem oraz proponowanie najlepszych rozwiązań na bazie dotychczasowego doświadczenia.
• Rozwój aplikacji webowych w oparciu o technologie ASP.NET
• Zbieranie wymagań biznesowych, analiza danych i opracowywanie koncepcji docelowych rozwiązań.
• Bezpośrednia współpraca z użytkownikami biznesowymi
• Ścisła współpraca z Project Managerem na etapie przygotowania projektu i w trakcie jego realizacji
• Integracja aplikacji webowych z pozostałymi systemami w architekturze aplikacji

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.