Programista PHP

Ten Square Games
Język programowania
Inne

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Programista Backend Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

-integracja produktu z partnerskimi platformami internetowymi - portalami społecznościowymi i innymi kanałami dystrybucji;
-tworzenie i integracja narzędzi wspierających promocje gry.
-optymalizacja / integracja metod płatności, offerwalli, reklam;
-zaawansowana integracja Google Analitics i innych narzędzi analitycznych;
-realizacja zgłoszeń wysyłanych przez dział obsługi klienta (sprawdzanie zasadności zgłoszeń, szacowanie skali problemu, naprawianie błędów indywidualnych i grupowych);
-utrzymywanie produktu na platformach partnerskich (obsługiwanie błędów, rozwijanie funkcjonalności).

Wymagania

Wymagania: -bardzo dobra znajomość języka PHP (gł. OOP);
-dobra znajomość języka Javascript oraz technologii webowych (HTML, CSS);
-mile widziane doświadczenie w pracy z REST/JSON API i znajomość architektury klient-serwer;
-mile widziane doświadczenie w integracji produktu z zewnętrznymi platformami i narzędziami;
-znajomość języka angielskiego;
-łatwość adaptacji do zmiennego środowiska pracy (m.in. architektury aplikacji)
-samodzielność w szukaniu rozwiązań;
-umiejętność pracy w zespole;

Mile widziana znajomość:

-framework PHP Yii;
-biblioteki Javascript jQuery i Mootools;
-baza danych Redis;
-bazy danych MySQL i Postgresql;
-Flash i Actionscript;
-system Linux;

Oferujemy:

-stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
-atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
-możliwość pracy ze strategicznymi partnerami firmy;
-wpływ na kierunek rozwoju firmy (m.in. wprowadzanie produktu na nowe rynki)
-elastyczne godziny pracy;
-przyjazną atmosferę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Więcej informacji dot. firmy, zespołów i produktów znajdziesz pod adresem: www.tensquaregames.com

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Świeże owoce
  • Spotkania i wyjazdy firmowe
  • Rowerownia

Praca w Ten Square Games

O Ten Square Games

Hobby in your pocket!