Experienced JEE Developer

  • Warsaw
  • Umowa o pracę

Digital Services Solutions is a growing part of GE portfolio encompassing Product Health Monitoring of Aviation Engines, Vehicle Health Monitoring Systems of Rotorcraft and Fixed Wing as well as Navigation & Fuel Efficiency Services. With the growth of organization in Poland we are looking for experienced JEE Developers to join the international team and support field investigations.

Responsibilities

- Working in an international project
- Coding and testing systems modules, in accordance with design specifications
- Creating requirements and design documentation

Wymagania i obowiązki

Requirements

- Completed technical studies in Computer Science, Electronics or related
- At least 5 years of experience and skills in programming in Java/JEE
- Good knowledge of Restful, SOAP Web Services
- Good knowledge of Spring, OSGI frameworks
- Good knowledge of JEE design patterns
- Knowledge of Oracle database and SQL, PL/SQL
- Scrum/Agile Working environment experience or exposure
- Good knowledge of English

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Rowerownia dla pracowników
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Doskonała atmosfera pracy

O Engineering Design Center (Instytut Lotnictwa/GE)

Engineering Design Center to przykład – trwającej od 2000 roku – doskonale rozwijającej się współpracy światowego lidera branży inżynieryjnej, jakim jest General Electric, z nowoczesną polską jednostką badawczo-rozwojową – Instytutem Lotnictwa w Warszawie. Nasi inżynierowie nie tylko mają możliwość korzystania z rozwiązań technologicznych GE, ale także testowania na miejscu projektowanych elementów. Z liczbą 1800 zatrudnionych inżynierów jesteśmy jednym z największych ośrodków inżynieryjnych w Europie. Obok różnorodnych, technologicznych branż, takich jak lotnictwo, energetyka czy przemysł naftowy, działamy również w obszarze technologii cyfrowych.

Mamy szeroką ofertę dla programistów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności łącząc najnowsze rozwiązania IT z technologiami inżynieryjnymi najwyższej klasy.

Informacje o rekrutacji

If you are interested, please fill our application form http://www.edc.pl/available-jobs/asaviojee/