Java Developer - Frontend

Poszukujemy Java deweloperów frontend do stworzenia systemu obiegu dokumentów dla prestiżowego klienta z sektora administracji publicznej. Praca jest całkowicie zdalna poza początkowym szkoleniem wprowadzającym.

Czas trwania projektu: 4 miesiące z możliwością przedłużenia.

Pracujemy w pełnym wymiarze godzin od 9 do 17. Komunikujemy sie poprzez Skype (2 razy dziennie - Stand Up). Pobieramy taski z JIRA.

Wymagania i obowiązki

Poszukujemy Programistów frontendu webowego

obowiązkowa umiejętność:

  • Angular JS
szczegółowe poszukiwane umiejętności:
  • Angular
  • Angular UI Router
  • GIT
  • Bower
  • Grunt
  • Karma
  • RequireJS
  • Jasmine
  • AMD (Asynchronous Module Definition)
  • MVC (Model View Controller)
  • REST
  • JSON
  • Promise pattern
  • Constructor Pattern
  • DI (Dependency Injection)
  • SPA (Single Page Application)

umiejętności opcjonalne:

  • znajomością frameworków Java Scriptowych
  • zrozumienie Javy
  • doświadczenie z procesami: BPMN, Alfresco lub Activiti.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O IP Partner

Ciekawe projekty, ciekawe wyzwania
IP Partner

IP Partner jest polską firmą informatyczną działającą na rynku usług IT od 2005 roku.
Świadczymy usługi programistyczne klientom biznesowym w Polsce i za granicą.

IP Partner jest również dostawcą oprogramowania do planowania finansowego inwestycji i wyceny Invest for Excel i partnerem biznesowym Datapartner Oy z Finlandii.

1 komentarz

Fi3rce 2015-09-08 15:24

Java do Javascript (a właściwie ECMAScript) ma się jak hel do helikoptera. Wnioskuję, że zależy Państwu na programiście JavaScript, a nie Java.