Java Developer - Backend

  • Polska (praca zdalna)
  • 9000 - 10000 zł netto
  • Umowa o dzieło

Poszukujemy Java deweloperów do budowy systemu obiegu dokumentów dla jednego z klientów z sektora administracji publicznej. Praca całkowicie zdalna poza szkoleniem wprowadzającym.

Wymagania i obowiązki

umiejętność obowiązkowa:
  • framework spring

umiejętność opcjonalna:

  • doświadczenie z procesami: BPMN,
  • styczność z technologią wykorzystywaną we frontendzie: Angular JS, Alfresco lub Activiti.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O IP Partner

Ciekawe projekty, ciekawe wyzwania
IP Partner

IP Partner jest polską firmą informatyczną działającą na rynku usług IT od 2005 roku.
Świadczymy usługi programistyczne klientom biznesowym w Polsce i za granicą.

IP Partner jest również dostawcą oprogramowania do planowania finansowego inwestycji i wyceny Invest for Excel i partnerem biznesowym Datapartner Oy z Finlandii.