Programista C#/.NET

Experis IT
Język programowania
Baza danych
Framework

Experis IT dla prestiżowej instytucji finansowej poszukuje Kandydatów na stanowisko Programisty C#/.NET

Wymagania

Zadania:
  • Tworzenie oprogramowania w technologiach Microsoft C# / .Net, SQL Server;
  • Udział w projektach związanych z rozwojem obecnych systemów oraz w nowych wdrożeniach;
  • Identyfikacja i rozwiązywanie pojawiających się problemów;
  • Utrzymywanie technicznej dokumentacji projektowej.
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub zbliżonym;
  • Min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformie .NET;
  • Min. 2-letnie doświadczenie w T-SQL, SQL Server 2008/2012;
  • Znajomość środowiska Visual Studio;
  • Doświadczenie w pracy przy dużych projektach informatycznych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną;

Oferta:

  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Praca w kompetentnym zespole;
  • Miejsce pracy w centrum Warszawy, w firmie należącej do Grupy Kapitałowej GPW;
  • Stabilność zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach (m.in.trzynasta pensja, bony lunchowe i świateczne).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv w języku angielskim na adres: [email protected] Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Experis
Ul. Nowogrodzka 68
02-014 Warszawa
Agencja zatrudnienia nr 412

Metodologia pracy

O Experis IT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń.