IT Administrator

Cybercom Poland
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 1997 Rok założenia firmy

  • http://www.cybercom.pl WWW

Opis oferty

Aktualnie poszukujemy:
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
• Instalowanie i upgrade aplikacji, systemów, serwerów;
• Rozwiązywanie problemów IT związanych z migracją czy monitoringiem systemów;
• Utrzymywanie i dbanie o infrastrukturę, sieci, serwery, systemy i aplikacje;
• Praca z technologiami i produktami – głównie: MS Server suite, MS Exchange 2013, Lync 2013, Active Directory, a także rozwiązywanie problemów z obszaru Linuxa;
• Branie udziału w implementacji i przygotowywaniu procedur związanych z bezpieczeństwem IT;
• Współpraca ze szwedzkim oraz polskim zespołem IT – brak pracy zmianowej;
• Stałe pogłębianie wiedzy technicznej w zakresie wykorzystywanych technologii oraz narzędzi.

Wymagania

Oczekiwania:
• Minimum 1-2 lata doświadczenia w obszarze IT;
• Doświadczenie związane z pracą z produktami Microsoftu (m.in. Exchange, AD, Lync);
• Wiedza z zakresu Linuxa, VMware, NetApp będzie sporym atutem;
• Wiedza ogólna z zakresu sieci;
• Mile widziana znajomość Nagios, Observium, NMS, OpenStack;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Umiejętność rozwiązywania problemów.

Metodologia pracy

O Cybercom Poland

Cybercom Poland istnieje na rynku polskim od 15 lat a wiedza i doświadczenie zebrane przez ten czas pomagają nam nieustannie podnosić jakość świadczonych usług, aby wyniki współpracy zawsze spełniały oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem biznesowym oraz laureatem prestiżowego konkursu „Najlepszy Pracodawca 2012". Mamy świadomość, że naszym największym kapitałem są wyjątkowi ludzie zadowoleni ze swojej pracy. Cybercom zatrudnia wyjątkowe osoby o różnych umiejętnościach i kompetencjach. Bez względu na rolę w firmie cenimy pasję i chęć rozwoju. Wspólnie tworzymy naszą przestrzeń i czujemy się za nią współodpowiedzialni. Nasze wartości to: PASJA, ZAUFANIE, INNOWACYJNOŚĆ.