Junior Java Developer

Spring Software Sp. z o.o.

6 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Naszym Klientem jest grupa spółek, działających zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego Klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań, ich optymalizacja oraz wsparcie dla procesów biznesowych dużych korporacji w Polsce oraz w UE. Cechą naszego Klienta jest szczególna dbałość o bardzo dobrą atmosferę pracy i stabilność zatrudnienia.

Lokalizacja: Warszawa (Bemowo) Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B

Czas trwania umowy: na czas nieokreślony, preferowana długofalowa współpraca

Wymagania

Zakres obowiązków:

• Projektowanie i rozwój aplikacji z wykorzystaniem Java SE/JEE
• Udział we wszystkich fazach rozwoju aplikacji
• Dbałość o najwyższą jakość kodu
• Tworzenie aplikacji zgodnie ze specyfikacją Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub kierunki pokrewne, ewentualnie 5 rok studiów
• Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu Java SE/JEE
• Praktyczna znajomość języka SQL, PL/SQL
• Znajomość kilku z narzędzi: Hudson/Jenkins, Maven, Ant, GIT
• Znajomość środowiska Linux
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i unikalną atmosferę pracy
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
• Po zakończeniu okresu próbnego, możliwość elastycznych godzin pracy
• Pracę w dużych międzynarodowych projektach
• Duże możliwości rozwoju i rozbudowany system szkoleń

Zachęcamy do aplikowania na adres e-mail: [email protected]