Administrator systemów

Spring Software Sp. z o.o.

6 000 - 9 500 zł netto

Baza danych
Narzędzia
Inne

Naszym Klientem jest firma działająca w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego Klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań, ich optymalizacja oraz wsparcie procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce, jak i w UE.

Lokalizacja: Warszawa (Bemowo) Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B

Czas trwania umowy: na czas nieokreślony, preferowana długofalowa współpraca

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Instalowanie i administrowanie rozwiązaniami technologicznymi IT w oparciu o system Unix/Linux
  • Aktualizacja, utrzymywanie, zapewnienie wydajności oraz ciągłego działania podległym systemom
  • Monitorowanie istniejących systemów pod kątem stabilności,bezpieczeństwa oraz wydajności
  • Docelowo praca zdalna po zakończeniu etapu wdrożenia w projekt
Wymagania:

  • Znajomość środowisk Unix/Linux
  • Umiejętność instalacji systemów (w w/w zakresie)
  • Znajomość baz danych pod kątem administracyjnym (MS SQL Server, Oracle, MySQL)
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
Mile widziana:

  • Znajomość środowisk wirtualnych stosowanych przez Oracle (Solaris zones)
  • Znajomość serwerów webowych i/lub aplikacyjnych (Apache Tomcat)
  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania w języku Java
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B (pełny etat)
  • Możliwość rozwoju dzięki szkoleniom i pracy w doświadczonym zespole
  • Unikalną atmosferę pracy i zaangażowany zespół
Zainteresowanych zachęcam do wysyłania CV na adres e-mail: [email protected]