Programista .NET C#

IT Kontrakt

Opis oferty

Kilka słów o Kliencie...
Nasz Klient należy do silnej, międzynarodowej grupy finansowej posiadającej ponad 155 lat tradycji, obecnej na 10 głównych rynkach świata. Jest największym pod względem kapitalizacji rynkowej bankiem w strefie euro. Jest to organizacja międzynarodowa, stąd każdy system/aplikacja/rozwiązanie jest budowane na skalę globalną. Zainteresowany? Skontaktuj się [email protected] lub [email protected]

Wymagania

Wymagania to:
Doświadczenie w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych
Bardzo dobra znajomość Microsoft ASP .Net (w tym AJAX) i TSQL (od SQL Server 2005 wzwyż)
Znajomość technologii Microsoft .Net (C#, Framework 3.5) i UML
Dobra znajomość języka angielskiego Zakres obowiązków:
Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za rozwój istniejących aplikacji i programów służących do:
Sprzedaży produktów i usług w oddziałach i wśród partnerów
Komunikacji pomiędzy pracownikami i partnerami
Zarządzania produktami oraz codzienną pracą pracowników oraz partnerów
Praca wykonywana jest w oparciu o Scrum

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.