Developer C++ /HTML5 /JAVA

9 000 - 18 000 zł netto

  • Umowa zlecenie Umowa

Język programowania
Inne

Opis oferty

C++ /HTML5 /JAVA Developer
Miejsce: Amsterdam, Holandia /Praca zdalna mozliwa
Start: Natychmiast

Poszukiwany

                /programista
[osoba gotowa zrealizowac przedstawiony projekt]

                /znajacego biegle srodowisko HTML5 /C++ /JAVA

                /operujacego jezykiem angielskim
[w stopniu umozliwiajacym odczytywanie i tworzenie dokumentacji projektu]

                /dodatkowymi atutami bedzie znajomosc srodowisk /VPS /Crypto /StreaminG

Oferowane

                /wysokie wynagrodzenie

                /mozliwosc dynamicznego rozwoju

                /projekt bedacy wyzwaniem!

                /wspolprace w dlugim terminie

Wymagania

Oczekiwania:                     /Doświadczenie zawodowe w programowaniu C++ /HTML5 /JAVA

                    /Znajomość środowiska systemu UNIX i Linux

                    /Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

                    /Umiejętność analitycznego myślenia

                    /Biegła znajomość języka angielskiego (poziom min.B2)

Zadania:

              /Tworzenie i rozwój oprogramowania
[faza projektowania, implementacji, automatyzacji i testowania rozwiązań]

              /Wykrywanie błędów, korekta oraz implementacja rozszerzeń

              /Aktywne uczestnictwo w pracach zespołu programistycznego

Wymagania i obowiazki okreslone zostana docelowo w korespondencji wewnetrznej.