Developer C/C++

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

Britenet Sp. z o.o. jest polską firmą z branży usług i outsourcingu IT. Obecnie nasze biura mieszczą się w kilku lokalizacjach na terenie Warszawy, Lublina, Poznania oraz Kielc. Co roku sukcesywnie notujemy zwiększenie zatrudnienia o kilkudziesięciu specjalistów w swojej dziedzinie i planujemy ekspansję do kolejnych lokalizacji. Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 300 osób.
Aktualnie poszukujemy:

C/C++ Developer
Miejsce: Warszawa, Śródmieście
Start: ASAP

Stanowisko realizowane w ramach naszej współpracy z międzynarodową firmą IT specjalizującą się w tworzeniu systemów loteryjnych. Firma posiada swoje liczne oddziały rozsiane po całym Świecie, projekty realizowane są we współpracy z zespołami z Polski oraz z zagranicy więc znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację jest konieczna.

Projekt dotyczy programowania serwerów obsługujących popularne gry losowe. Systemy bazują na wspólnym rdzeniu, ale każdy kraj dostosowuje system pod konkretne wymagania. Są to funkcjonalności backendowe, programowanie w środowisku UNIXowym.

Wymagania i obowiązki

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu C/C++
  • Znajomość środowiska systemu UNIX i Linux
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom min.B2)

Kluczowe zadania:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania (faza projektowania, implementacji, automatyzacji i testowania rozwiązań)
  • Wykrywanie błędów, korekta oraz implementacja rozszerzeń
  • Aktywne uczestnictwo w pracach zespołu programistycznego

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Długofalową i stabilną współpracę (do końca świata i jeden dzień dłużej :)
  • Nowocześnie wyposażone biura
  • Pozytywną atmosferę w zespole

O Britenet Sp.z o.o.

quality for lease
Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?
Po prostu do nas dołącz...
Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły;
Zobacz co się u nas dzieje na:

Zostaliśmy Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce według badania AudIT Computerworld - TNS 2015!