Developer C/C++

Britenet Sp.z o.o.
Język programowania
Narzędzia

Britenet Sp. z o.o. jest polską firmą z branży usług i outsourcingu IT. Obecnie nasze biura mieszczą się w kilku lokalizacjach na terenie Warszawy, Lublina, Poznania oraz Kielc. Co roku sukcesywnie notujemy zwiększenie zatrudnienia o kilkudziesięciu specjalistów w swojej dziedzinie i planujemy ekspansję do kolejnych lokalizacji. Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 300 osób.
Aktualnie poszukujemy: C/C++ Developer
Miejsce: Warszawa, Śródmieście
Start: ASAP

Stanowisko realizowane w ramach naszej współpracy z międzynarodową firmą IT specjalizującą się w tworzeniu systemów loteryjnych. Firma posiada swoje liczne oddziały rozsiane po całym Świecie, projekty realizowane są we współpracy z zespołami z Polski oraz z zagranicy więc znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację jest konieczna.

Projekt dotyczy programowania serwerów obsługujących popularne gry losowe. Systemy bazują na wspólnym rdzeniu, ale każdy kraj dostosowuje system pod konkretne wymagania. Są to funkcjonalności backendowe, programowanie w środowisku UNIXowym.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu C/C++
  • Znajomość środowiska systemu UNIX i Linux
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom min.B2)

Kluczowe zadania:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania (faza projektowania, implementacji, automatyzacji i testowania rozwiązań)
  • Wykrywanie błędów, korekta oraz implementacja rozszerzeń
  • Aktywne uczestnictwo w pracach zespołu programistycznego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Britenet Sp.z o.o.

quality for lease
Britenet to profesjonalny software house oraz partner biznesowy, który zajmuje się leasingiem ekspertów IT. Działamy od 2006 roku i zatrudniamy obecnie ponad 500 specjalistów. Projekty realizujemy w naszych nowoczesnych centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Białymstoku i w Poznaniu, a także w siedzibach naszych Partnerów. Trzykrotnie zostaliśmy wybrani Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – TNS (2015, 2016, 2017).

Tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Skutecznie prowadzimy naszych Klientów przez cały proces projektowy – od analizy, przez testy, development, implementację, aż po wsparcie i utrzymanie systemów. Nasze usługi zapewniają Klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań biznesowych przy zachowaniu doskonałej kontroli kosztów.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych usług i zawsze dbamy o szczegóły. Britenet to niezawodny partner biznesowy i idealne miejsce do pracy w dobrej atmosferze.

Po prostu do nas dołącz!