Programista C/C++

Britenet
Inne

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu do nas dołącz...
Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce. Zobacz co się u nas dzieje na:

Miejsce pracy: Lublin

Co oferujemy:

• BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną
• BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:) i przede wszystkim świetną atmosferę pracy
• AKTYWNOŚĆ: Kartę Multisport oraz grupy sportowe (tak, tak, nie tylko komputery nam w głowie...)
• ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy
• ROZRYWKA: liczne wyjazdy integracyjne, regularne piwne WyPADy
• ROZWÓJ: sponsoring certyfikatów, nauka j. angielskiego

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• Doświadczenie zawodowe w programowaniu C/C++
• Znajomość środowiska systemu Linux
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Biegła znajomość języka angielskiego (poziom min.B2) Kluczowe zadania:
• Tworzenie i rozwój oprogramowania (faza projektowania, implementacji, automatyzacji i testowania rozwiązań)
• Wykrywanie błędów, korekta oraz implementacja rozszerzeń
• Aktywne uczestnictwo w pracach zespołu programistycznego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Britenet

Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce.