Java Developer - ciekawa oferta pracy

Spring Software Sp. z o.o.

9 000 - 13 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla naszego Klienta, lidera płatności mobilnych w Polsce, poszukujemy sprawdzonych w bojach projektowych Java Developerów o zacięciu integracyjnym. Praca umożliwi udział w tworzenia wielu innowacyjnych funkcjonalności z wykorzystaniem różnych technologii, w tym z ulubioną Javą.

Lokalizacja: Warszawa (biuro obok stacji Metra Centrum)

Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B

Czas trwania umowy: na czas nieokreślony, preferowana długofalowa współpraca

Zakres obowiązków:
- Objęcie opieką i rozwojem przydzielonego obszaru funkcjonalnego Systemu Głównego w firmie
- Poszukiwanie i projektowanie rozwiązań realizujących kolejne, ciekawe funkcjonalności lub integracje z czekającymi w kolejce Partnerami Biznesowymi firmy
- Udział we wszystkich fazach rozwoju Systemu, aktywny wpływ na to „co dalej"
- Dbałość o najwyższą jakość kodu i bycie dumnym „ojcem" swego dzieła
- Ciągłe doskonalenie i optymalizacja metod produkcji oprogramowania, aktywny udział w pracach zespołu, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z potrzebującymi

Wymagania

Wymagania:
- Komercyjne doświadczenie w programowaniu w Java/JEE (min. 2-3 lata)
- Doświadczenie w pracy z systemami bazodanowymi typu MySQL, Oracle DB
- Umiejętności pracy w środowisku Linux – środowiska serwerowe i stacje klienckie
- Znajomość środowiska Eclipse, technologii PYTHON – zawsze mile widziana
- Praktyka w pracy z SVN/GIT, Hybernate, Spring, Jenkins, jak rozwiązać deadlock?
- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- Znajomości języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki płacowe i rozwój według ustalonej ścieżki szkoleniowej
- Czynne uczestnictwo w innowacyjnych projektach, możliwość awansu zawodowego
- Elastyczne godziny pracy
- Atrakcyjny pakiet socjalny (pełny urlop, opieka medyczna, karta Multisport)
- Stabilną i długofalową współpracę
- Młody i zaangażowany w swoją pracę zespół

Zainteresowanych zachęcam do przesyłania CV na adres: [email protected]