Programista PHP

Adecco Poland Sp. z o.o.

3 000 - 5 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych

Obecnie poszukuję osoby na stanowisko Programisty PHP, praca w Kielcach.

Zadania:
• Wspomaganie Project Managerów oraz Account Managerów w zakresie przygotowania specyfikacji projektu, jak również oceny czasu potrzebnego na implementację poszczególnych modułów
• Wsparcie procesów sprzedażowych poprzez opracowywanie wstępnej ekspertyzy oraz szacowania czasochłonności
• Aktywne branie udziału w życiu społeczności internetowych związanych z samodzielnie wybraną technologią
• Tworzenie innowacyjnych rozwiązań programistycznych, które mogą być z powodzeniem użyte w różnorodnych projektach
• Samodzielne planowanie swojego rozwoju zawodowego przy aktywnym wsparciu ze strony managera

Wymagania

Wymagania:
• 3 lata doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku;
• Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie;
• Wykształcenie minimum wyższe z tytułem inżyniera: informatyczne lub pokrewne
• Posiadanie udokumentowanego doświadczenia w projektach typu Open source
• Znajomość następujących technologii: PHP, Java, MYSQL, PostgreSQL, Javascript
(włączając w to popularne biblioteki oraz narzędzia front-end).
• Mile widziane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla klientów z branży finansowej lub doświadczenie w wykorzystaniu zagadnień matematyki stosowanej
• Znajomość Wordpress, Joomla, Zend Framework 2 lub pokrewne.
• Znajomość systemów operacyjnych: Windows, Linux (włączając w to bash scripting).
• Umiejętność stosowania odpowiednich wzorów projektowych w różnorodnych kontekstach – niekoniecznie trzymając się książkowych definicji, ale możliwości, jak i ograniczeń danego projektu.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Pracę w dynamicznym zespole oraz świetną atmosferę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;

Oferta dotyczy pracy stałej.

W razie zainteresowania, pytań proszę o kontakt: [email protected]