Java, SOLR, Apache, Lucene, Elastic Search

IT Kontrakt

od 70 zł netto / godzinowo

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Poszukiwany Programista Java
Ze znajomością SOLR lub Elastic Search lub Lucena lub Apache
Firma z branży: IT/Marketing/Sprzedaż
Jest częścią międzynarodowej grupy – dostarczającej informacje np. biznesowe ( tworzą pod to rozbudowane systemy oraz aplikacje) Poszukujemy osoby
z umiejętnością i znajomością ( Solr lub Elastic Search lub Lucena)

Wymagania:
• Doświadczenie w Javie lub PHP
• Znajomość SQL, SVN / GIT, Linux i Windows
• umiejętność rozwiązywania problemów i pracy samodzielnej
• Szybkie uczenie z pasją, kreatywnością i zaangażowaniem,

Zadania:
praca w SCRUM
Osoby odpowiedzialne za tworzenie i rozbudowę głównego systemu firmy
Analiza historia użytkownika
Praca nad rozwojem aplikacji – również w zespole ( zespół 5 osobowy)
rozwój, testy i utrzymywanie aplikacji
Przygotowanie dokumentacji

Stała umowa o pracę (lub umowy B2B)
• Możliwość pracy w biurze w Warszawie lub całkowicie zdalnie np. z domu
• Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia
• Doskonałe warunki zatrudnienia (pakiet opieki zdrowotnej, ubezpieczenia na życie, pakiet Multisport, wygodne biura w odpowiednie miejsca pracy etc.) oraz przyjazną atmosferę pracy
• Międzynarodowe środowisko pracy w rozwijającej się firmie
• Możliwości rozwoju
przy b2b również urlop do wykorzystania 24 dni płatny wówczas bez benefitów :)

wynagrodzenie od 8000 zł netto
od 60 zł netto/h

Wymagania

osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu oraz przesyłania CV

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • spotkania integracyjne
  • delegacje na nasz koszt
  • sprzęt i wyposażenie po naszej stornie

O IT Kontrakt

elastyczność, otwartość, szczerość