iOS Developer

Connectmedica Sp. z o.o.
Inne

Dział R&D Connectmedica zajmuje się innowacyjnymi wdrożeniami z wykorzystaniem aplikacji mobilnych, analizy medycznej i szeroko pojętej zaawansowanej elektroniki. Naszym celem jest dostarczenie najlepszych produktów dla zdrowia, zgodnie z naszym pipeline.

Więcej o naszej firmie na stronie: www.connectmedica.com

Opis Stanowiska

  • Projektowanie i tworzenie natywnych aplikacji mobilnych z wykorzystaniem iOS SDK/Objective-C/Swift
  • Udział w procesie wytwarzania oprogramowania na każdym z etapów projektu od designu po testy.
  • Praca w doświadczonym zespole programistów mobilnych pod okiem dedykowanego Team Leadera.

Wymagania

Wymagania

Min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na iOS.
Bardzo dobra znajomość środowiska developerskiego Xcode.
Bardzo dobra znajomość języka programowania Objective-C oraz iOS SDK.

Mile widziane:

  • Znajomość Swifta
  • Znajomość wzorców projektowych OOP.
Aplikuj i dowiedz się więcej: http://bit.ly/CMiosdev

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery oraz szkolenia zawodowe.
Elastyczne godziny pracy.Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole i inspirującym otoczeniu.
Unikalną możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia innowacyjnych systemów w obszarze zdrowia.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com