Java / J2ee Developer / PRACA ZDALNA

Poszukujemy informatyków, developerów do tworzenia oprogramowania w technologii Java dla aplikacji internetowych.

PRACA ZDALNA.

Projekt prowadzony jest w międzynarodowym zespole, w Warszawie. Od Kandydata/tki wymagamy znajomości Java i J2ee, wnikliwego umysłu, zacięcia do poszukiwania rozwiązań. Mile widziani studenci 2-3 roku studiów informatycznych/elektronicznych lub pokrewnych.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- Java - dobra znajomość,
- J2EE - dobra znajomość,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE,
- pracę w międzynarodowym, doświadczonym zespole,
- dość elestyczne godziny pracy,
- dowolną formę zatrudnienia.

Wybrani Kandydaci zostaną poproszeni o wykonanie testu rekrutacyjnego.

O Source Inc.

Source, Inc. is a management consulting, technology services and outsourcing company, working in IT industry, offering related but distinct products, services, markets and opportunities. Source integrates software, provides business consulting, outsourcing, deployment and project staffing, develops IT services into complete solutions.

Informacje o rekrutacji

Prosimy o przesyłanie CV na adres:

[email protected]