Starszy Administrator Sieci

Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów
informatycznych; 320 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce oraz w Irlandii.

Dołącz do zespołu Britenet już dziś!

Projekt dotyczy wszechstronnego utrzymania i rozwoju wysoko-dostępnej aplikacji biorącej udział w przetwarzaniu transakcji finansowych w trybie rzeczywistym. Prace projektowe w ramach budowy nowych linii biznesowych.

Wymagania i obowiązki

Zakres kompetencji i obowiązków obejmuje routery, firewalle, VPNy, switche (Nexusy) itp.
Umiejętności w obszarze:
- Cisco Routing i Switching w tym Nexusy oraz firewall ASA
- Checkpoint (splat i gaia)
- f5 ltm i gtm
- IPS'y
- storage sieci SAN
Znajomość vmware, rozwiązań IBM pod względem storage, backup'u
Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
Język angielski na poziomie B2

Zakres obowiązków:
- Projektowanie i utrzymanie środowiska sieciowego
- Rozwiązywanie i diagnozowanie problemów sieciowych
- Obsługa i monitorowanie sprzętu sieciowego i serwerowego
- Administracja siecią i systemem bezpieczeństwa
- Przygotowanie dokumentacji
- Wdrożenia nowych rozwiązań IT

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Długofalową i stabilną współpracę (do końca świata i jeden dzień dłużej :)
  • Nowocześnie wyposażone biura
  • Pozytywną atmosferę w zespole

O Britenet Sp.z o.o.

quality for lease
Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?
Po prostu do nas dołącz...
Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły;
Zobacz co się u nas dzieje na:

Zostaliśmy Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce według badania AudIT Computerworld - TNS 2015!