WebDeveloper .NET

Agencja rekrutacyjna Jobfinder

do 8 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Nasz Klient to firma informatyczna działająca na rynku od 2004 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań integrujących systemy informatyczne przedsiębiorstw jak również rozwiązań automatyzujących komunikację elektroniczną pomiędzy podmiotami, wielodostępnych systemów intranetowych wspierających procesy biznesowe w organizacji oraz aplikacji internetowych skierowanych bezpośrednio do klienta końcowego. WebDeveloper .NET
Nr ref WKC15JWWDV
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania opartego na technologiach C#/.NET oraz JavaScript.
  • Implementacja warstwy logiki biznesowej oraz warstwy prezentacji.
  • Nadzór nad jakością kodu.
  • Współpraca z kierownikiem projektu.
Wymagania:

  • Biegła umiejętność programowania w języku: C#, javascript.
  • Znajomość ASP.NET, MVC 4/5.
  • Znajomość HTML5, CSS3, LESS, jquery.
  • Znajomość środowiska IDE VS 2012/2013.
  • Znajomość baz danych, w szczególności MS SQL 2008/2012.
  • Znajomość bibliotek Telerik Kendo UI będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość Nunit.
  • Min. 2 lata doświadczenia w realnych, komercyjnych projektach z wykorzystaniem MVC.
  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Mozliwość pracy częściowo zdalnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz dużą samodzielność.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach realizowanych dla największych firm z sektora bankowego oraz telco.

Metodologia pracy

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.