Programista Java/JEE_Warszawa/Lublin_od 8 000 PLN

Monster Polska Sp. z o.o.
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Witajcie, Poszukuję programistów Java/ JEE...

Ilu: kilku, więc nie bójcie się rozpowszechniać tej informacji wśród znajomych - marzenie wielu osób o tym, żeby pracować z najlepszym kumplem jest tu na wyciągnięcie ręki Wink
Gdzie: Warszawa lub Lublin (zależnie od indywidualnych preferencji)
Branża: ubezpieczenia (jedna z najszybciej rozwijających się firm na rynku Polskim, posiadająca status Oracle Silver Partner)
Wynagrodzenie: oczywiście zależne od posiadanych kompetencji Wink)) ale zakładane min. to 8 000 PLN brutto miesięcznie
Forma współpracy: umowa lub kontrakt (zależnie od oczekiwań kandydata)

Zakres obowiązków:
• Projektowanie i implementacja rozwiązań aplikacji Webowych w technologii JAVA / JEE
• Modelowanie przepływów sterowania w aplikacjach Webowych oraz ich implementacja w warstwie Front End i Middleware
• Implementacja rozwiązań backendowych na potrzeby aplikacji Webowych (WebService, DAO, SQL, PLSQL);
• Analiza wydajności aplikacji Webowych na serwerach aplikacyjnych (Weblogic, Tomcat)

Oczekiwania:
• Bardzo dobra znajomość JEE (Spring , Hibernate, JMS, JPA itd.)
• Znajomość standardów SOAP, REST i zagadnień integracji
• Znajomość wzorców projektowych, procesu Contionus Integration
• Bardzo dobra znajomość SQL
• Dobra znajomość baz danych (w szczególności Oracle DB)
• Znajomość narzędzi Maven2, Eclipse, Subversion, GIT, Enterprise Architect

Jakiekolwiek pytania (jak również CV, oczywiście Smile) kierujcie bezpośrednio na mój adres mailowy: [email protected]

Pozdrawiam,
Ola Pocheć