Node.js Developer/Web Developer

NBC Sp. z o.o.

od 7 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Aktualnie dla warszawskiego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Node.js Developer
nr ref. Node.js/WAW/0415/NF
Miejsce pracy: Warszawa

Chcesz być współtwórcą witryn mobilnych i projektów tworzonych w chmurze?
Chcesz poprawić szybkość działania portalu o jedną setną sekundy?
Chcesz kodem dotknąć największej serwerowni w Europie?

TO JEST TEN PROJEKT!

Oferujemy:
  • Możliwość udziału w ciekawym, innowacyjnym projekcie dającym ogromne możliwości rozwoju
  • Pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją oraz zaangażowaniem
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Obowiązki:
  • Tworzenie i rozwijanie nowych platform w środowisku chmury
  • Aktywny udział w projektowaniu rozwiązania
  • Tworzenie testów i dokumentacji do aplikacji
  • Monitorowanie i usprawnienie systemów, eliminowanie przyczyn występowania problemów
  • Opracowanie kierunku rozwoju aplikacji oraz udział we wdrożeniach
Wymagania:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku programisty aplikacji Web
  • Udział w co najmniej jednym projekcie komercyjnym lub startup dotyczących aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień programowania asynchronicznego we frameworku Node.js
  • Umiejętność pracy z użyciem systemów kontroli wersji SVN oraz GIT
  • Znajomość metodyk TDD i rozwiązań CI
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Praktyka w wykorzystaniu technologii: RabbitMQ, SOLR, Redis, Cassandra
  • Dobra znajomość PostgreSQL oraz tworzenia procedur w PL/pgSQL
  • Podstawowa znajomość innych języków programowania: PHP, Python, Java
  • Podstawowa znajomość zasad produkcji oprogramowanie według założeń SCRUM

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody. Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Node.js Developer."

"Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.