.Net Developer

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się agencji interaktywnej zajmującej się m.in. rozwojem multimedialnych koncepcji poszukujemy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach
  • dużą samodzielność na ww. stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • premiowy system motywacyjny
  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjny pakiet socjalny

Wymagania i obowiązki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwijanie dedykowanych rozwiązań (aplikacji) oraz wdrażanie systemu u klientów.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość .NET Framework 3.5/4.0
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka TSQL (MSSQL 2008)
  • znajomość frameworków wykorzystywanych do tworzenia aplikacji oraz biegłość we wzorcach projektowych
  • duża samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole

Informacje o rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres [email protected] w temacie wiadomości wpisując ".NET/4prog/02/14"

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Barbara Rodziewicz edge recruitment z siedzibą w Krakowie, ul. Radosna 3/2 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 5038