Programista Java

  • Warszawa
  • 8000 - 15695 zł netto
  • Kontrakt

Aktualnie poszukujemy programistów Java, którym chcemy zaoferować ciekawą pracę, fundowanie profesjonalnych szkoleń, zarobki odpowiednie do poziomu pracownika, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, branie udziału w międzynarodowych projektach.

Pracuj z ludźmi z całego świata

Współpraca z polskimi i zagranicznymi firmami, projektowanie i rozwój oprogramowania, poznawanie nowych ludzi i zdobywanie nowych umiejętności. Wspinanie się po kolejnych szczeblach kariery. To chcemy Ci zaproponować. Jeżeli programowanie Java nie jest Ci obce, skontaktuj się z nami.

WIDEŁKI (brutto na umowę o pracę):
Średniozaawansowany: < 8000 zł
Zaawansowany < 13000 zł
1. Jeżeli ktoś jest szczególnie dobry to możemy negocjować wyższą pensję.
2. Możliwość podpisania umowy z fakturą. Wtedy np. przy pensji 13 tys. brutto kwota netto na
    fakturze wyniesie 15695.00 zł. Płatne urlopy

Wymagania i obowiązki

Znajomość środowiska Eclipse, umiejętność obsługi systemu Linux oraz poczucie humoru będą dodatkowymi atutami.

Mile widziane:
EJB, JMS
Spring Framework
WebSphere
MQSeries
JSF, HTML, CSS

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Przyjazna atmosfera

O XPro Sp. z o.o.

Quality Matters

Cel

Głównym celem naszej firmy jest tworzenie stabilnych i wydajnych systemów informatycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu aplikacji webowych, rozwiązań typu klient-serwer oraz aplikacji rozproszonych.

Bezpieczeństwo

Mamy doświadczony zespół sprawdzony od 2003 r. w wielu, również międzynarodowych projektach. W tym czasie wytworzyliśmy efektywny proces produkcji oprogramowania oparty o Rational Unified Process potwierdzony certyfikatem ISO 9001.