[Warszawa] Senior PHP Developer (Sf2/Laravel)

New-Invest

12 000 - 14 000 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Firma zajmująca się tworzeniem i wdrażaniem aplikacji dla biznesu i finansów, z których aktualnie korzysta już ponad 2 tyś. klientów biznesowych z USA i Kanady poszukuje: Senior PHP Developer
Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie:
10 000 PLN – 14 000 PLN brutto – B2B
10 000 PLN – 12 000 PLN brutto – UoP
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz
Współpraca stała, długofalowa, stacjonarna

Klient oferuje:

  • pracę w doświadczonym zespole programistów pod okiem dedykowanego Team Leadera
  • dynamiczny rozwój pod okiem ekspertów
  • pracę w międzynarodowym środowisku (współpraca nie tylko zespołem
  • programistów, ale i klientami z innych krajów)
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie oraz wzorce projektowe
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, telefon, urządzenia mobilne, szkolenia, konferencje)
  • Benefity : dodatkowa opieka zdrowotna, członkostwo w klubie fitness, firmowe lunche

Wymagania

Opis stanowiska:
  • rozwój istniejących i budowa nowych aplikacji
  • dbanie o wysokie standardy kodu i architektury tworzonych aplikacji
  • udział w procesach decyzyjnych dotyczących budowy aplikacji
  • praca w metodyce SCRUM
  • udział w pracach projektowych i analitycznych
  • współpraca z zespołem programistów
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP (OOP)
  • bardzo dobra znajomość PHP5
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy z Symfony 2 lub/i Laravel
  • doświadczenie w administrowaniu Linux/FreeBSD
  • znajomość: git, subversion
  • znajomość zagadnień bazodanowych: MySQL
  • znajomość JavaScript, jQuery, CSS 2/3, HTML 4.x/5
  • mile widziana Mongo DB
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji oraz komunikację