Programista Java

PGBHR
  • Umowa o pracę Umowa

Agencja Personalna PGB HR dla swojego klienta z branzy IT, poszukuje kandydata na stanowisko: Programista Java

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Rozwój i utrzymanie systemu informatycznego.
Wymagania:

  • Wykształcenie - studia inżynierskie, kierunek informatyka, telekomunikacja lub pokrewne.
  • Minimum trzy-czteroletnie doświadczenia w programowaniu
  • Znajomość języka JAVA ver. 6,7 i 8
  • Znajomość GWT
  • Mile widziana znajomość Vaadien lub ExtGWT
  • Znajomość JavaScript, XSLT
  • Doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi JEE
  • Znajomość języka SQL, mile widziana znajomość bazy danych Oracle
  • Znajomość frameworków np. Spring, Hibernate
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole
  • Mile widziana certyfikacja z technologii JAVA
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Nasz klient oferuje:

  • Umowę o dzieło - trzy miesiące okres próbny.
  • Po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
  • Pracę w ciekawym projekcie.
  • Zapewniamy standardowe narzędzia pracy: telefon komórkowy, notebook.