praca dla .NET Developera

Spring Software Sp. z o.o.

8 000 - 13 000 zł netto

Opis oferty

Zakres obowiązków:
- projektowanie i tworzenie aplikacji webowych w technologii .NET
- odpowiedzialność za rozwój cyklu oprogramowania
- tworzenie dokumentacji technicznej
- optymalizacja rozwiązań biznesowych do zmieniających się potrzeb Klientów

Wymagania

Wymagania:
- znajomość technologii .NET oraz języka C#
- dobra znajomość zasad programowania obiektowego
- dobra znajomość technologii webowych w tym HTML, XML, ASP.NET
- dobra znajomość baz danych MS-SQL oraz języka T-SQL
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
technicznej Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie, ustalane na podstawie posiadanych umiejętności i doświadczenia
- bogaty pakiet socjalny (m.in. karta Multisport, opieka medyczna)
- udział w ciekawym, międzynarodowym projekcie
- rozbudowaną ofertę szkoleń w obszarze .NET
- długofalową współpracę z możliwością awansu
- pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole w nowoczesnym biurowcu w Warszawie