Programista WEB Berlin

Trust Consulting HR

Trust Consulting HR od ponad 13 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji na każdy szczebel zarządzania, do każdego działu funkcjonalnego, w wielu różnych branżach. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista WEB_Berlin

Wymagania

Główne zadania:

  • zapewnienie wizji produktu i prowadzenie projektu z zakresu przetwarzania danych od strony technicznej
  • projektowanie rozwiązań, które obejmują całe spektrum od pozyskiwania danych po wyświetlenie ich na ekranie użytkownika
  • analiza jakościowa i ilościowa ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych danych
  • tworzenie bibliotek pozwalajacych na manipulację i wizualizację danych
  • bliska współpraca z zespołem zajmującymi się ekstrakcją danych i uczeniem maszynowym
  • rozwój i prototypowanie algorytmów oraz technik, które wyniosą analizę danych na następny etap ewolucji
Wymagania:

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji WEB'owych
  • doskonała wiedza z zakresu HTML5, CSS3, JavaScript (ECMA Script 5.1) I Jquery
  • dobre zrozumienie zagadnień związanych z zakresu struktur danych, algorytmów i teorii złożoności obliczeniowej
  • znajomość i doświadczenie z przynajmniej kilkoma wymienionymi technologiami: Zend, Symphony, MySQL, PostgreSQL, Memcache, Bash, Spring, JPA(Hibernate or Datanucleus), Stripes, JAX-RS (Jackson), Tomcat, Apache
  • dobra znajomość wzorców projektowych
  • dodatkowe umiejętności mile widziane: doświadczenie w wizualizacji danych (D3 or Protovis), doświadczenie z językami programowania Java,PHP,Python I/lub Scala
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Nasz Klient w zamian oferuje:

  • pracę w młodym, zmotywowanym zespole analitycznym
  • nowoczesne miejsce pracy w samym sercu Berlina w relacjach z międzynarodowymi klientami
  • udział w sukcesie prężnie rozwijającej się firmy
  • komunikatywne, ambitne i inspirujące środowisko pracy przy adekwatnym wynagrodzeniu