Inżynier wsparcia technicznego IT

Connectmedica Sp. z o.o.

Opis oferty

Opis Stanowiska

Obecnie poszukujemy osoby która będzie technicznym wsparciem dla wdrożeń naszych innowacyjnych produktów u Klientów.

Produkty Connectmedica to innowacyjne aplikacje oraz rozwiązania IT wspierające sprzedaż i edukujące, opracowane przez dział Research & Development.

APLIKUJ PRZEZ FORMULARZ NA STRONIE : http://www.praca.connectmedica.com/input_categories/88

Wymagania

Do Twoich zadań będzie należało:

Uruchamianie środowiska.Kontrolowanie, monitoring środowiska i serwerów.
Zmiana konfiguracji.
Kopiowanie i wykonywanie działań na bazach i zasobach (importy, eksporty, zarzadzanie, kopie zapasowe).
Zbieranie oczekiwań od klienta i tworzenie tzw. listy Questions&Answers.
Monitorowanie terminów niezbędnych wdrożeń u Klienta.Szkolenie zespołu wdrożeniowego u klienta.
Wsparcie wszelkich wdrożeń u Klienta.

Wymagania:

Doświadczenie programowaniu (preferowany język PHP) – mile widziane.
Wykształcenie wyższe na kierunku technicznym (preferowana informatyka).
Znajomość systemu operacyjnego Linux (instalacja i konfiguracja usług).
Doświadczenie w wsparciu technicznym wdrożeń projektów IT – mile widziane.
Znajomość zagadnień sieciowych – mile widziane.
Umiejętność pracy w zespole.
Doskonała organizacja czasu.
Rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Umiejętność współpracy z Klientem.
Gotowość do odbywania wizyt u Klienta.
Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności.

Oferujemy:

Możliwość uczestniczenia we wdrażaniu unikalnych i innowacyjnych projektów w obszarze zdrowia.
Zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery oraz szkolenia zawodowe.
Elastyczne godziny pracy.Komfortowe warunki pracy w inspirującym otoczeniu.
Przyjazną atmosferę w zgranym zespole.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com