Junior Account Manager Warszawa

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

Opis oferty

*Primary Responsibilities:
  • Focus on getting new clients and business partners on board
  • Build long term and fruitful relationships with our key clients and business partners
  • Grow strong business relationships with prospects and clients through regular interaction and communication
  • Perform research and information-gathering required to thoroughly understand prospective clients' industries and their business
  • Support for New Business Development team

Wymagania i obowiązki

What you bring with you:
  • Excellent communication as well as interpersonal and negotiation skills
  • Fluent in written and spoken English
  • Knowledge of any other European languages is always a plus
  • Minimum Bachelor's Degree
  • The ability to be tenacious, flexible and creative in order to get that hesitating client on board is one of your best skills
  • Excel, Powerpoint, Word skills
  • The ability to plan, organize and prioritize individual workload with a meticulous attention to detail
  • Love for technology and web-savvy

What we offer:

  • An experience of a life-time working with young, open-minded and a diverse team, who are excited to come to work every day and passionate about what they do and the clients they help
  • An ideal environment to grow in successful IT business
  • Opportunity to bring in and realize your own ideas
  • Working alongside an experienced, successful team
  • Competitive salary and office in the heart of Warsaw

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Pracę przy ciekawym projekcie dla amerykańskiego klienta w kilkuosobowym zespole
  • Bogaty zakres stosowanych technologii
  • Możliwość współpracy z doświadczonymi programistami RoR
  • Udział w konferencjach, podnoszenie kwalifikacji, rozwój zawodowy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Napoje, przekąski w każdym biurze
  • Jasno określone warunki zatrudnienia, preferowaną przez Ciebie formę współpracy (umowa o pracę, umow
  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych biur w centrum Krakowa, Katowic, Łodzi, Warszawy lub

O Polcode S.A.

POLCODE - DEV TEAM
Nasza firma została założona w 2006 roku przez grupę ambitnych ludzi, którzy nie wyobrażali sobie życia bez programowania. Przez lata zajmowaliśmy się kodowaniem aplikacji w PHP, stopniowo powiększając zespół i otwierając kolejne biura w różnych częściach Polski. W międzyczasie pokochaliśmy eCommerce i Magento, blisko zaprzyjaźniliśmy się z Ruby on Rails i wciąż doskonaliliśmy wiedzę w zakresie technologii i frameworków PHP. Od samego początku realizowaliśmy projekty dla klientów z zagranicy, szybko zaskarbiając sobie ich sympatię. Dziś jesteśmy tą samą grupą pasjonatów programowania, którą byliśmy 10 lat temu. Jest nas po prostu więcej. Coraz więcej. Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszych zespołów projektowych!

Informacje o rekrutacji

If you are interested in the job offer send you CV: https://polcode.elevato.net/pl/junior-account-manager,ja,62