Team Leader PHP (nowo tworzony zespół) nr ref 5-10-32710

  • Wrocław
  • 5000 - 9000 zł netto
  • Umowa o pracę

Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi serwisowe sprzętu komputerowego na skalę międzynarodową. Pod Wrocławiem ulokowane jest centrum zatrudniające około 350 osób, w ramach którego ulokowany będzie pierwszy zespół deweloperski w Polsce, który będzie zajmował się oprogramowaniem na potrzeby wewnętrzne firmy.

Do zadań nowo zatrudnionej osoby będzie należało:
- odbycie kilkumiesięcznego wdrożenia w siedzibie firmy w Niemczech,
- stworzenie zespołu deweloperskiego w centrum na Bielanach Wrocławskich (ok. 5 osób na początek),
- przyjmowanie zleceń na wewnętrzne oprogramowanie i definiowanie potrzeb wewnętrznych Klientów,
- zarządzanie projektami i zespołem, motywowanie go, rozwiązywanie konfliktów etc.

Klient oferuje
- umowę o pracę
- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
- bonus relokacyjny,
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugrutnowanej pozycji i przyjaznej atmosferze.

Wymagania i obowiązki

- bardzo dobra znajomość technologii zarówno backendowych (PHP), jak i frontendowych (JavaScript, HTML),
- doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem (może być jako Senior Developer),
- bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego lub niemieckiego,
- otwartość, nastawienie na cele i komunikatywność.

O Grafton Recruitment

Firma Grafton Recruitment to renomowana, międzynarodowa firma zajmująca się kompleksowo usługami z zakresu doradztwa personalnego dla partnerów biznesowych w Europie i na świecie. Firma została założona w 1982 roku.

Informacje o rekrutacji

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres [email protected]">[email protected].