Senior Java Developer

Talent Partners
Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego Klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy świadczącej usługi IT z siedzibą w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. SJD/78/15
Miejsce pracy: Katowice

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• projektowanie oraz implementacja rozwiązania zgodnie z najlepszymi praktykami,
• konfiguracja środowiska pracy i narzędzi wspomagających codzienne aktywności,
• wyjazdy służbowe i praca u klienta/z klientem. Wymagania:
• wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne, m.in. elektrotechnika, matematyka, fizyka,
• bardzo dobra znajomość języka Java i/lub JEE,
• znajomość Spring, MVC, Hybris,
• doświadczenie w pracy z systemem zarządzania relacyjnymi bazami danych RDBMS oraz z językiem SQL,
• znajomość ORM oraz serwerów aplikacyjnych, np. Tomcat,
• znajomość systemów Windows, Linux,
• znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym, umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
• umiejętność pracy w zespole,
• otwartość,
• odpowiedzialność.

Oferujemy:
• udział w innowacyjnych projektach,
• współpracę z międzynarodowym zespołem programistów,
• możliwość rozwoju i awansu,
• elastyczne godziny pracy,
• atrakcyjny system wynagrodzenia.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY