Programista .NET

OUT IT Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.out-it.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework

Firma OUT IT Sp. z o.o. zajmuje się specjalistycznym outsourcingiem pracowników z branży IT. Współpracujemy z największymi firmami i instytucjami na rynku. Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
  • Udział w dużym i dynamicznie rozwijającym się projekcie
  • Znaczącą szansę na rozwój wiedzy oraz posiadanych umiejętności
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz Kartę Benefit MultiSport
  • Formę umowy do wyboru umowa o pracę/B2B
Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów realizacyjnych oprogramowania na podstawie wyników prac analitycznych
  • Uszczegóławianie projektów oprogramowania we współpracy z analitykiem-projektantem
  • Wykonywanie oprogramowania na podstawie projektów realizacyjnych
  • Wykonywanie testów jednostkowych i integracyjnych wykonanego oprogramowania
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej dotyczącej wykonanego kodu

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w środowisku .NET
  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz SQL (preferowana baza ORACLE)
  • Znajomość następujących technologii i środowisk:
    o Visual Studio 2012, .NET Framework 4.5
    o C#, JavaScript, jQuery, Razor, HTML5, CSS3, ASP.NET MVC 4
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim na poziomie umożliwiającym rozumienie i tworzenie dokumentacji technicznej oraz porozumiewanie się z innymi uczestnikami projektu

Metodologia pracy

O OUT IT Sp. z o.o.

Programujemy sukces!
Firma OUT IT Sp. z o. o. powstała w 2007r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe na usługi w zakresie outsourcingu usług informatycznych. Poszukujemy specjalistów z branży IT, którzy chcą odpowiedzialnie kierować swoją karierą zawodową. Gwarantujemy udział w interesujących projektach dla największych firm i instytucji. Cechuje nas profesjonalne i indywidualne podejście do wszystkich kandydatów, zapał przy realizacji projektów, doskonały kontakt oraz szybkość w reagowaniu zarówno na potrzeby kandydatów jak i klientów.