Programista C++

  • Częstochowa
  • 4000 - 7000 zł netto
  • Umowa o pracę

Dla firmy specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania 3D, m.in. dla branży medycznej, szukamy obecnie Programisty C++, który dołączy do zespołu programistów pracujących nad nowoczesnymi aplikacjami desktopowymi.

Oferujemy:
- Pracę w firmie tworzącej nowoczesne oprogramowanie specjlazlizującej się w rowiązaniach 3D, wykorzystywanych m.in. w branży medycznej i budowlanej
- Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji, w granicach 4-7k netto
- Możliwość rozwoju w zespole profesjonalistów

Wymagania i obowiązki

Opis stanowiska:
- Tworzenie nowoczesnego oprogramowania w C++
- Ścisła współpraca w 5-osobowym zespole w Częstochowie
- Współpraca pełnoetatowa w siedzibie firmy

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość programowania w C++ poparta doświadczeniem zawodowym
- Znajomość Microsoft Visual Studio
- Umiejętność pracy w grupie
- Mile widziana styczność z OpenGL, Qt, wxWidgets, SVN, Git

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.