Programista Python

Centuria sp. z o.o.

5 000 - 8 000 zł netto

Język programowania

Jeśli jesteś osobą ukierunkowaną na działanie, wykonujesz swoją pracę z zaangażowaniem, potrafisz proponować innowacyjne rozwiązania i wcielać je w życie dołącz do naszego zespołu w charakterze Programisty Python.

Wymagania

Zakres obowiązków:
1. Projektowanie, tworzenie i rozwój systemów automatyzacji infrastruktury informatycznej.
2. Testy działania i usuwanie usterek w tworzonym oprogramowaniu.
3. Tworzenie dokumentacji technicznej. Jakich wyzwań możesz oczekiwać:
1. Projekt i stworzenie systemu automatyzującego tworzenie nowych usług na urządzeniach sieciowych.
2. Projekt i stworzenie systemu automatyzującego zarządzanie adresacjami IP (system typu IPAM)
3. Projekt i stworzenie systemu pozwalającego na integrację zarządzania usługami (pomiędzy systemami operacyjnymi a urządzeniami sieciowymi)
4. Projekt i stworzenie systemu automatycznej analizy konfiguracji i wykrywania błędów.

Przy realizacji różnego rodzaju projektów dajemy Ci dużą swobodę w zakresie podejmowanych działań, dlatego poszukujemy osób nastwionych na cel, które zaskoczą nas swoim kreatywnym podejściem i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Idealny kandydat:
Nasz wymarzony kandydat na to stanowisko to osoba realizująca powierzone jej zadania z zaangażowaniem, nieobawiająca się stawianych przed nią zadań i problemów, z zainteresowaniem i pasją podchodząca do napotykanych wyzwań. Ponad doświadczenie i umiejętności stawiamy chęć rozwoju oraz szybkość przyswajania nowej wiedzy i nabywania nowych umiejętności. Zależy nam na osobach otwartych i komunikatywnych, które staną się integralną częścią naszego zespołu wzbogacając go poprzez swoje innowacyjne, twórcze podejście.

W zakresie wykorzystywanych technologii Programista Python:
1. Z pasją i zainteresowaniem wykorzystuje w programowaniu język Python
2. Stosuje w praktyce zasady OOP
3. Bazy danych SQL nie są mu obce
4. Zna wzorce projektowe
5. Zna technologie webowe takie jak JavaScript, HTML, CSS
6. Pracował z systemami Linux
7. Potrafi zrozumieć i podejmować decyzje dotyczące architektury rozwiązań
8. Dba o jakość tworzonego kodu
9. Posługuje się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie i tworzenie dokumentacji

Dodatkowym atutem będzie:
1. Znajomość protokołów netconf, openflow
2. Znajomość systemów automatyzacji zarządzania infrastrukturą (np. puppet, chef, saltstack, ansible)
3. Znajomość podstaw konfiguracji urządzeń sieciowych (np. Cisco, Juniper)
4. Znajomość zagadnień związanych z sieciami SDN
5. Znajomość bibliotek automatyzacji konfiguracji urządzeń sieciowych (np. Juniper pyEZ

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy
  • Imprezy i inne firmowe
  • Możliwości rozwoju i realizowania własnych pomysłów
  • Finansowanie egzaminów certyfikujących
  • Piłkarzyki

O Centuria sp. z o.o.

IT reliability

Dostarczamy usługi z zakresu projektowania, wdrażania, zarządzania i integracji rozwiązań informatycznych. Specjalizujemy się w zapewnianiu administracji i infrastruktury na potrzeby projektów wymagających wysokiej dostępności i wydajności.