Programista Systemowy

Brak
  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Rekrutacja ukryta
Firma usługowa z branży e-commerce poszukuje kandydata na stanowisko:
Programista Systemowy Miejsce pracy: Krosno
Region: podkarpackie

Obowiązki:
- tworzenie i rozwój oprogramowania (wewnętrznego oraz open source),
- projektowanie nowych systemów/usług,
- dokumentowanie tworzonych rozwiązań,
- praca z oprogramowaniem i technologiami opensource (serwery www oraz pocztowe, bazy sql oraz nosql, message broker, kontenery).

Wymagania:
- doświadczenie w programowaniu w Pythonie lub Perlu, otwartość na naukę innych języków,
- dobra znajomość systemów Linux,
- doba znajomość zagadnień sieciowych.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
- pełny etat, umowa o pracę/forma zatrudnienia do ustalenia z kandydatem,
- odpowiednie narzędzia pracy,
- szkolenia oraz bogaty pakiet socjalny.