Inżynier Systemów/Administrator Linux

  • Krosno
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Rekrutacja ukryta
Firma usługowa z branży e-commerce poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno
Region: podkarpackie

Obowiązki:
- zarządzanie serwerami Linux (www, mail, sql, nosql, message broker, wirtualizacja, kontenery),
- projektowanie nowych systemów/usług,
- dokumentowanie tworzonych rozwiązań.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość Linux (www, mail, sql),
- dobra znajomość zagadnień sieciowych,
- znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją,
- umiejętność pisania skryptów w bashu,
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Mile widziana będzie podstawowa znajomość pythona lub perla.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
- pełny etat, umowa o pracę/forma zatrudnienia do ustalenia z kandydatem,
- odpowiednie narzędzia pracy,
- szkolenia oraz bogaty pakiet socjalny.

Informacje o rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected] z tematem wiadomości: "Inżynier Systemów/Administrator Linux - IS4P".

Prosimy o dołączenie w aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )