Programista PHP

Brak
  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Rekrutacja ukryta
Firma usługowa z branży e-commerce poszukuje kandydata na stanowisko:
Programista PHP Miejsce pracy: Krosno
Region: podkarpackie

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie w programowaniu w PHP 5.x
- znajomość narzędzi Composer, PHPUnit, ZF2, doctrine/propel, JQuery,
- znajomość wzorców projektowych,
- znajomość technik TDD/BDD.

Dodatkowe atuty:
- znajomość narzędzi vagrant/docker,
- znajomość frameworków Symfony2 oraz Laravel,
- umiejętność tworzenia kodu zgodnego z zasadami Clean Code oraz SOLID,
- umiejętność pracy z legacy code.

Obowiązki:
- analiza wymagań projektowych,
- rozwój oraz utrzymanie autorskiego oprogramowania e-commerce,
- tworzenie dokumentacji technicznej,
- dbanie o jakość kodu i jego zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
- pełny etat, umowa o pracę/forma zatrudnienia do ustalenia z kandydatem,
- odpowiednie narzędzia pracy,
- szkolenia oraz bogaty pakiet socjalny.