Senior Java Developer

Spring Software Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Poszukuję doświadczonego Java Developera dla Klienta z sektora bankowego (kapitał amerykański).

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w obszarze Java 4-6 lat
- znajomość JDBC, JUnit, Maven, Spring, Hibernate, FitNesse
- znajomość SQL lub baz danych Oracle
- znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (cała rekrutacja odbywa się w tym języku)

Obowiązki:
- utrzymanie i rozwój platformy dla Klienta, rozwiązanie webowe (użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych oraz z Wielkiej Brytanii), oddział w Polsce wspiera technologicznie bank globalnie
- realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu

Oferta:
- atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie, ustalane pomiędzy Klientem a Kandydatem na podstawie posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
- preferowana forma współpracy to umowa o pracę, jednak jest również możliwość B2B
- komfortowe biuro w centrum Warszawy, brak możliwości pracy zdalnej
- bogaty pakiet szkoleń, również w USA
- pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna)
- Klient zapewnia długofalową współpracę z możliwością awansu