Oferta pracy dla Programistów Java oraz .Net C#

IT Kontrakt

Dla naszych Klientów – renomowanych Banków poszukujemy Kandydatów na stanowiska Programistów Java i Programistów .NET C#.
Oferty tyczą się długoletniej, stacjonarnej pracy w Gdańsku, a nowozatrudnione osoby będą zatrudnione bezpośrednio przez naszych Klientów w oparciu o umowę o pracę. Zapraszamy do poleceń Kandydatów – jeśli polecana osoba zostanie zatrudniona oferujemy nagrodę w wysokości 2.000,00 zł netto!

Poszukujemy zarówno Programistów frontend jak i backend albowiem rozwijane są wszystkie warstwy systemów IT.
Działy, w których pracowały będą nowe osoby to duże zespoły będące wsparciem i inspiracją w codziennej pracy.

Miejsce pracy: Gdańsk
Forma współpracy: Umowa o pracę/kontrakt
Benefity: karta sportowa, opieka medyczna

Oferujemy:
- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- Stabilną pracę wśród profesjonalistów
- Udział w różnorodnych projektach wykorzystujących liczne, nowoczesne technologie i wzorce projektowe
- Uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
- Pracę ze złożonymi aplikacjami
- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- Szybki i rzeczowy proces rekrutacji

Wymagania

Stanowisko: Programista .NET C# Obowiązki:
- Projektowanie i implementacja rozproszonych aplikacji internetowych
- Tworzenie nowych modułów i funkcjonalności
- Dbałość o optymalizację tworzonych rozwiązań i jakość kodu

Wymagania:
- Umiejętność programowania obiektowego technologii C#
- Znajomość ASP.NET MVC lub Web Forms, WCF, WebServices i Business Workflows
- Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio
- Znajomość jednego z zaawansowanych silników baz danych
- Znajomość XHTML, CSS oraz języka Javascript
- Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:
- Umiejętność posługiwania się systemem wersjonowania kodu
- Znajomość standardów XML, XML Schema, XSLT, SOAP, AJAX
- Praktyczna znajomość jednego z wzorców projektowych

Stanowisko: Programista Java

Obowiązki:
- Udział w projektach związanych z budowaniem nowych rozwiązań oraz ulepszaniem już istniejących w oparciu o najnowsze technologie

Wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia przy projektach w technologii JEE (JBoss, EJB)
- Doświadczenie w budowie wielowarstwowych systemów rozproszonych
- Dobra i praktyczna znajomość wzorców projektowych
- Znajomość frameworków: JSF, Spring, Swing, Hibernate
- Doświadczenie w budowie aplikacji webowych: JSP, HTML, CSS, JavaScript, jQuery
- Znajomość architektury SOA: web services, REST, JSON, Ajax

Dodatkowym atutem będzie znajomość jednego z poniższych obszarów:
- Narzędzia klasy ETL i BI
- Technologia big data: Hadoop, MapR, Storm
- Bazy danych klasy NoSQL: MongoDB, Cassandra, HBase, Neo4J
- Platformy: splunk, logstash, elasticsearch, kibana
- Automaty regułowe: Jess, JRuleEngine
- Języki skryptowe: Python, Ruby, Perl, PHP

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt bezpośredni: [email protected], Tel.kom.: +48 501 453 188

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.