Projektant bazy danych

Ligo Headhunters

7 000 - 13 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Baza danych

Ligo Headhunters dla klienta odpowiedzialnego za kompleksowy outsourcing procesów backoffice dla Klientów poszukuje do młodego, ambitnego zespołu Projektantów baz danych. Nasz klient oferuje zewnętrzny Dział Finansowy i rozwiązania z zakresu Księgowości, Podatków, Kadr i Płac oraz Sekretariatu i Administracji. Wykonują system klasy ERP jako aplikacje webową, która będzie udostępniana/sprzedawana zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Firma planuje rozbudowę zespołu programistycznego o 50 pracowników. Praca przy tworzeniu, testowaniu i wdrażaniu oprogramowania wspierającego działalność firmy na stanowisku:

Opis stanowiska:

praktyczne, udokumentowane doświadczenie w projektowaniu dużych relacyjnych baz danych
umiejętność programowania w języku SQL/PLSQL/PGSQL (programowanie procedur, funkcji, triggerów etc.)
znajomość zagadnień optymalizacji zapytań SQL, analiza zapytania, tworzenie indeksów, tworzenie widoków zmaterializowanych
znajomość postgreSQL co najmniej w wersji 9.1
umiejętność pracy w systemie Linux (Ubuntu)

Wymagania:

projektowanie schematu relacyjnej bazy danych dużej aplikacji klasy ERP (~ 500 tabel)
optymalizacja, ujednolicenie istniejącego modelu bazy danych (~230 tabel)
współpraca z zespołami programistycznym i analitycznym
prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:

pracę nad najwyższej jakości i aktualnym technologicznie kodem
dużo niestandardowych problemów do rozwiązania
pracę na Mokotowie
możliwość rozwoju
forma zatrudnienia: umowa o dzieło lub B2B
wynagrodzenie w zależności od umiejętności od 7-13 tys netto. Oczekiwania powyżej również będą brane pod uwagę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer w rejestrze: 11969

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064