Programista aplikacji mobilnych iOS

  • Bielsko-Biala
  • 4000 - 5000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Wymagania:
• podstawowa znajomość zagadnień programowania obiektowego oraz projektowania aplikacji mobilnych
• wykształcenie wyższe, w trakcie studiów lub abitny i zdolny "samouk"

• umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowymi atutami będą:
• doświadczenie w programowaniu
• doświadczenie przy projektowaniu interfejsów użytkownika
• znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej dobrym

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O Rehegoo Sp. zo.o.

Dołącz do naszego zespołu !!!