Programista .NET

Naszym klientem jest polska firma dostarczająca różnorodne rozwiązania IT dla biznesu oraz szkoląca Specjalistów IT. Aktualnie do swojej siedziby w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko Programisty .NET.

Wymagania i obowiązki

Osoba zatrudniona na stanowisku Programisty .NET będzie brała udział w projektach związanych z rozwijaniem aplikacji webowych dla klientów z sektora bankowo-ubezpieczeniowego.

Wymagania:

- około 2 letnie doświadczenie w programowaniu .NET
- znajomość architektonicznego wzorca projektowego (MVC)
- znajomość C# oraz NHibernate
- dodatkowy atut stanowi wiedza dotycząca Ext JS

A może poszukujesz innych ciekawych projektów i chcesz się rozwijać w obszarze IT ? Jeżeli tak to zapraszam do kontaktu (CV mile widziane).

Zainteresowane osoby uprzejmie proszę o przesłanie aktualnego CV na adres: [email protected]

Chętnie opowiem o szczegółach projektu i poznam Państwa oczekiwania związane z rozwojem zawodowym.

Pozdrawiam serdecznie,
Iwona Gregorowicz