Programista PHP

XTrack
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 1989 Rok założenia firmy

  • http://www.xtrack.com WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Doskonała atmosfera pracy w młodym zespole
• Możliwość realizacji własnych pomysłów
• Elastyczne godziny pracy
• Nowoczesne metodyki pracy (Scrum)
• Dofinansowanie dojazdów rowerowych do pracy

Wymagania

Zadania: • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji internetowych
• Optymalizacja istniejących rozwiązań

Wymagania:
• Biegłe programowanie w PHP poparte doświadczeniem
• Znajomość frameworka Symfony
• Znajomość technologii webowych: (X)HTML, CSS, Ajax
• Znajomość zagadnień optymalizacyjnych dla aplikacji internetowych
• Znajomość systemów kontroli wersji SVN/GIT
• Samodzielność pracy, umiejętność analitycznego myślenia i opracowywania rozwiązań problemów biznesowych
• Kreatywność i chęć do poszerzania swojej wiedzy
• Znajomość języka angielskiego pozwalającego na posługiwanie się dokumentacją techniczną (mile widziane certyfikaty)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Prysznic
  • imprezy firmowe
  • raz w miesiącu spotkanie przy grach, pizzy i nie tylko

O XTrack

rozwiń swój potencjał
Tworzymy hardware i software oraz produkujemy urządzenia dla rynku B2B, służące do zarządzania paliwem oraz monitoringu pojazdów – od machin budowlanych przez pojazdy kurierskie po śmieciarki. Jesteśmy prawie wszędzie.
Naszą firmę tworzy ponad 50 osób w siedzibie w Gdańsku oraz sieć dealerów i serwisantów na teranie całego kraju. Mamy swoje filie także poza granicami Polski. Zaufało nam już ponad 1000 klientów, jesteśmy w 11 państwach, na 3 kontynentach. Nasze urządzenia jeżdżą w Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Czechach, Dubaju, Kenii i innych miejscach.
Jesteśmy organizacją otwartą, uczącą się i innowacyjną.
Każdy z nas jest wyjątkowy, ma swoje zainteresowania, prywatny świat, jesteśmy różni i w tym jest nasza siła :) Uczymy się od siebie, inspirujemy się, popełniamy błędy i wyciągamy z nich wnioski, kreujemy innowacyjne rozwiązania, a nasze pomysły są wdrażane w życie – widzimy jak idee przeradzają się w namacalne funkcjonalności. Płaskie struktury zapewniają szybkie podejmowanie decyzji a projektowe podejście do pracy ułatwia współpracę między działami. Tworzymy hardware i software pod jednym dachem, więc możesz dotknąć tego co stworzysz, doświadczyć jak działa w praktyce. XTrack zaczął się od pasji, potrzeby rozwoju, szacunku i wzajemności. To jest nasze DNA.