Programista PHP z Zend2 lub Symfony2

NeuroSYS

2 500 - 10 000 zł netto

Język programowania
Framework

NeuroSYS Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która dostarcza rozwiązania informatyczne, automatyzujące procesy biznesowe firm polskich i zagranicznych. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania oraz aplikacji mobilnych, outsourcingu IT, tworzeniu rozwiązań opartych na chmurze obliczeniowej, jak i konsultingu procesów informatycznych. Obecnie do naszych oddziałów we Wrocławiu i Białymstokuszukamy kandydatów na stanowisko: Programista PHP

Wymagania:

- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub równorzędne umiejętności
- Bardzo dobra znajomość PHP5 i OOP
- Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
- Bardzo dobra znajomość frameworka Zend2 i/lub Symfony2
- Bardzo dobra znajomość JavaScript, AJAX, jQuery
- Dobra znajomość SQL (MySQL/PostgreSQL),
- Mile widziane doświadczenie w pracy z ElasticSearch lub SoftBool
- Znajomość systemu kontroli wersji SVN/GIT,
- Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
- Umiejętność pracy w zespole.

Opis stanowiska:

- Praca przy ciekawych, złożonych projektach klasy ERP lub CRM,
- Tworzenie nowych funkcjonalności i modułów oraz rozwijanie istniejących funkcjonalności systemu
- Optymalizacja kodu pod kątem wydajności (w aplikacjach o dużym obciążeniu)
- Współpraca z zespołem oraz samodzielne działania w oparciu o dokumentację projektu
- Stałe pogłębianie wiedzy technicznej w zakresie najnowszych technologii oraz narzędzi
- Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego

Oferujemy:

- Twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Realizację projektów dla polskich i zagranicznych klientów,
- Udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach,
- Świetną atmosferę w zespole kreatywnych specjalistów,
- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
- Elastyczność pracy i działania,
- Pakiet sportowy oraz prywatną opiekę medyczną

Warunki zatrudnienia:
- umowa o pracę lub B2B z pełnopłatnym urlopem dla osób dostępnych w wymiarze pełnego etatu
- umowa zlecenie lub o dzieło dla osób w niepełnym wymiarze godzin jednak nie mniej niż 20 tygodniowo
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i rodzaju umowy (junior: 2500-3500 PLN netto, mid 3500-5000 PLN netto, senior od 5000 PLN netto)

Dane o firmie:
NeuroSYS Sp. z o.o.
Ul. Mikołaja Reja 77/4a
50-343 Wrocław

NIP 8982206491
REGON 022363808
KRS 0000504445

Dane kontaktowe:

Anna Olszańska - Specjalista ds personalnych M:537 900 002

Biuro we Wrocławiu: ul. Rydygiera 2a/27, 50-249 Wrocław
Biuro w Białymstoku: ul. Suraska 1/218, 15-093 Białystok

www.neurosys.pl

Sposób aplikacji:

CV wraz z opisem zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na adres [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O NeuroSYS

Oferujemy:

- twórczą a nie odtwórczą pracę dla polskich oraz zagranicznych klientów,
- udział w zaawansowanych technologicznie oraz niezwykle ciekawych projektach,
- świetną atmosferę w zespole kreatywnych specjalistów,
- możliwość rozwoju, udział w konferencjach i szkoleniach
- umowę o pracę lub inną formę współpracy w zależności od preferencji
- elastyczność pracy i działania, możliwość pracy zdalnej
- dofinansowanie karty MultiSport
- prywatną opiekę medyczną

Jesteś zainteresowany? Czekam na Twoje CV: [email protected]