.NET Developer

Team Connect
Baza danych
Framework

Pracuj z nami! Zapewnimy Ci bezpieczne i elastyczne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę dla największych przedsiębiorstw z branży telekomunikacji, finansów, informatyki, ubezpieczeń i przemysłu.

Oferujemy: Współpracę w oparciu o kontakt B2B,
Pełne wsparcie przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz księgowości,
Możliwości rozwoju i przejścia do innych projektów,
Prywatną opiekę medyczną,

Wyślij nam swoje CV
[email protected]

Szukasz dodatkowych zleceń? Polecamy portal ze zlecenia dla specjalistów IT WWW.LANCERHUB.COM

Wymagania

Obowiązki: Budowania środowiska raportowego w oparciu o Microsoft SharePoint z wykorzystaniem danych z baz SQL (głownie MS SQL)
Automatyzacji zadań w oparciu o dokumentację API (pisanie skryptów)
Tworzenie dokumentacji technicznej tworzonych rozwiązań

Wymagania:

Znajomości bazy danych SQL ze szczególnym uwzględnieniem Microsoft SQL Server + Reporting Services
Umiejętności posługiwania się w środowisku Microsoft SharePoint
Ogólnie umiejętności programistyczne (pisanie skryptów API w jednym lub wielu językach takich jak: Perl, Java, Ruby etc.)
Znajomości programowania w .NET