Programista PHP, Bytom

Opi Fund Sp. z o. o.

3 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Czym się zajmujemy?
Specjalizujemy się w opracowywaniu analiz technicznych dotyczących rynku funduszy inwestycyjnych. Realizujemy startup - projekt innowacyjnej platformy internetowej związanej z udostępnianiem analiz na zasadzie e-usługi (serwis online + aplikacja mobilna). Innowacyjność projektu została doceniona w konkursie "Innowacyjna Gospodarka", co pozwoliło nam na pozyskanie wsparcia finansowego ze środków z UE.

Projekt będzie realizowany przez ambitny kilkuosobowy zespół, przed nami mnóstwo wyzwań i trudności do pokonania przy tworzeniu i rozwijaniu poszczególnych modułów serwisu. Pracujemy głównie w PHP w środowisku Zend Framework 1.

Nasza siedziba znajduje się w biurowcu kilkaset metrów od węzła autostrady A1 w Bytomiu, tuż przy CH M1. Przed budynkiem znajduje się duży parking, a do przystanku autobusowego i tramwajowego można dojść w ciągu 3 minut.

Obecnie zespół jest już niemal w komplecie, poszukujemy jeszcze jednej osoby na stanowisko:

Programista PHP

Zadania:
  • projektowanie i tworzenie modułów serwisu,
  • projektowanie struktury bazy danych (MySQL)
  • przygotowywanie środowiska testowego

Wymagania

  • swoboda w programowaniu obiektowym w PHP (PDO, SPL, DOM, XML, DateTime, cURL, Sockets, SOAP, OAuth)
  • minimum 2-3 letnie doświadczenie jako backednowiec, przydatne będzie również doświadczenie na frontendzie,
  • budowa scenariuszy testowych w oparciu o phpunit, Selenium WebDriver
  • doświadczenie w projektowaniu rozbudowanych baz danych
  • znajomość i stosowanie wzorców projektowych
  • znajomość Zend Framework 1 (Acl, Auth, Application, Controller, Db, Form)
  • praktyczne umiejętności korzystania z SVN
  • znajomość JavaScript,
Dodatkowo cenimy:

  • doświadczenie w realizacji projektów na urządzenia mobilne,
  • doświadczenie w implementacji wydajnych serwisów internetowych,
  • znajomość innych języków programowania,
  • praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji internetowych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w kilkuosobowym zespole projektowym,
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia przy startupie,
  • wspólne rozwiązywanie nietypowych zadań,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w siedzibie firmy,
  • preferowana umowa o dzieło (do uzgodnienia),
  • wynagrodzenie 3-5tys zł m/c

O Opi Fund Sp. z o. o.

Aktywne Zarządzanie Funduszami